Çankaya Web Tasarım
6 Temmuz 2014
kizilay-bilgisayar-servisi
Cyberoam Firewall
14 Nisan 2015
Show all

Bilgisayarlarınız arızalandı, ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Kesinlikle herhangi bir işlem yapmayın. Bilgisayarlar hassas cihazlar olduğu için daha büyük arızalara sebep olabilirsiniz. İşte laptop servislerinin bazıları yani işi bilmeyen ve uzman teknisyenler ile çalışmayan servisler de daha büyük sorunlar açabilmektedir. Sizin yapmanız gereken Ankara laptop tamiri firmamıza getirerek yardım istemek olmalıdır.

Sizin telefonunuzdan kısa bir süre sonra yanınızdayız. Yerinde tamir hizmeti veren çok az firmadan biriyiz. Ankara da güvenilir ve kaliteli hizmet veren Ankara laptop tamiri ilk tercihiniz olmalıdır. Ankara firmamız tüm ilçelere hizmet götürmenin gururunu taşımaktadır. Verdiğimiz hizmetlerden bazıları yerinde format atmak, yerinde ağ kurulumu, iç bakım temizliği, virüs temizleme, bilgisayarınızın tüm bakım işlemleri verdiğimiz hizmetlerden sadece bir kaçıdır. Ankara firmamız hizmet ağını her geçen gün büyütmeye devam etmektedir. Ankara firmamız Ankara laptop tamiri ayağınıza gelen en iyi fırsatlardan biridir.

Verdiğimiz hizmetlerin güvenilirliği müşteri potansiyelimizden de belli olmaktadır. Müşterilerimiz arasında birçok şirketler, bankalar ve kamu kuruluşları bulunmaktadır. Ankara firmamız işinin ciddiyetini bilerek ve prensiplerinden ödün vermeden hizmetlerimize devam etmekteyiz. Ankara laptop tamiri arızalı bilgisayarlarınızı uzman teknisyenlerimiz gözden geçirerek arıza tespiti yapmaktadır. Size arıza ve ücreti konusunda bilgi verdikten sonra onayınız olur ise tamir işlemine başlamaktadır. En kısa zamanda size ilk günkü gibi teslim etmekteyiz.

cinnah notebook tamiri servisi

Be Sociable, Share!