Ankara Gaziosmanpaşa Notebook Tamiri

Notebooklarınızı güvenilir ellere teslim ederek uygun fiyatlarla kaliteli hizmet almak istiyorsanzı en doğru adres Ankara Gaziosmanpaşa Notebook Tamiri firmamız olacaktır. Uzman teknisyenlerimiz ve güler yüzlü personellerimiz ile verdiğimiz tüm hizmetlerimizi garantilidir. Gaziosmanpaşa Notebook tamiri firmamızda her marka ve model, garantili ve garanti dışı tüm Notebooklarınızın yazılımsal ve donanımsal arızaları, yedek parça değişimi ve satışı yapılmaktadır.

Gaziosmanpaşa Notebook tamiri firmamızın hizmetlerinden bazıları şunlardır. Ana kart, ekran kartı, ses kartı tamiri ve değişimi, florasan arızaları, işlemci arızaları, şifre kırılması, inverter arızası, hard disk tamiri ve değişimi, optik sürücü, cd-rom, dvd-rom tamiri ve değişimi, klavye değişimi ve eksik tuşların tamamlanması ve daha birçok sorunlarınızda Gaziosmanpaşa Notebook tamiri olarak hizmetinizdeyiz. Bu hizmetlerimizin yanı sıra veri kurtarma hizmetini de gizlilik içinde verdiğimizi ve konuda müşterilerimizin güvenini kazanmış olmanın gururunu taşıdığımız belirtmek isteriz. Kamular ve şirketler yararına ise bakım anlaşması hizmeti ile yardımcı olmaktayız. Gaziosmanpaşa Notebook tamiri olarak cihazlarınıza ücretsiz arıza tespiti yapıyor ve sizleri bilgilendiriyoruz. Onayınız olduğu takdirde tamir işlemini gerçekleştiriyoruz.

devamı

Profesyonel Veri Kurtarma

Profesyonel Veri Kurtarma konusunda uzun yıllardır hizmet veren ve bu konuda büyük bir bilgi birikim sahibi olan firmamız, kurumsal ve bireysel ihtiyaçlara güvenilir ve hızlı çözümler üretmektedir. Tüm arabirim türlerinde yüksek bir veri kurtarma oranıyla profesyonel çözümler sunan firmamızın ekibi, alanında deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.
Fiziksel hasarlı sabit ve taşınabilir disklerde de hızlı veri kurtarma hizmetleri sunan firmamız, disk açılması gereken en hassas ve uzmanlığın çok önemli olduğu konularda dahi yüksek oranla veri kurtarmaktadır. Sabit ve taşınabilir disklerin tamamında marka ve model ayrımı yapmadan veri kurtarma hizmeti sunan firmamız, firmaların önemli verilerini de güvenilir bir şekilde kurtarmakta ve elde edilen datanın gizli kalmasını taahhüt etmektedir. Flaş bellek içeren tüm ürünlerde de veri kurtarma hizmeti sunmaktayız. CD ve DVD konusunda da güvenilir çözümler üreten firmamız, veri kurtarma işlemlerini mümkün olan en kısa süre içinde gerçekleştirmekte ve firmaların iş kaybı yaşamamasını sağlamaktadır. Windows Xp, Windows 7 ve Windows 8 Windows 10, olmak üzere Microsoft tarafından bugüne kadar piyasaya sürülmüş tüm ürünlerde ve Linux tabanlı işletim sistemlerinde kaydedilen dijital ortam dosyalarının tamamında yüksek bir oranla veri kurtarma hizmeti sunmaktayız.
Çözüm konusunda gerçekleştirilen her işlemde müşterilerimize adım adım bilgi vermekte, analiz sürecinin tamamlanması ile birlikte onay alınır alınmaz veri kurtarma işlemini başlatmaktayız. Veri kurtarma hizmetimizden yararlanmak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

devamı

Gaziosmanpaşa Web Tasarım

İnternet dünyasında artık bir zorunluluk haline gelen sitelerin tasarımları büyük önem taşımaktadır. Gaziosmanpaşa Web Tasarım hizmetimizden yararlanmak sizlere büyük avantajlar sağlayacaktır. Kaliteli web tasarım hizmetimizi ile sitenizi en üst seviyelere çıkararak çok geniş kitlelere duyuru yaparak kazançlarınızın artışını sağlamaktayız. Gaziosmanpaşa web tasarım konusunda kendini kanıtlamış olan firmamız birçok başarılı tasarımların altına imzasını atmıştır. Tasarımlarımızda öncelikle akılda kalıcı, kolay ulaşılabilir ve cazip siteler tasarlamaktayız.

Gaziosmanpaşa web tasarım hizmetimizden yararlanarak müşterilerinize ürünlerinizin tanıtımlarını, kampanyalarınızı, indirimlerinizi, firmanızı tanıtarak size kolayca ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Sıradan yapılan bir web tasarım size zaman kaybettirmekten başka bir işe yaramayacaktır. Gaziosmanpaşa web tasarım hizmetimiz ile kısa zamanda siteniz en üst sıralarda yer alacak, dilediğiniz zaman sitenizde yapmak istediğiniz değişiklikler konusunda da yardımcı olmaktayız. Nasıl bir siteye ihtiyacınız olduğunu ve ne istediğinizi Gaziosmanpaşa web tasarım firmamıza açıklamanız yeterli olacaktır. Sizin istekleriniz doğrultusunda en kaliteli tasarımlarımızla sizlere yardımcı olmaktayız. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak müşteri potansiyelimizi en üst seviyelere çıkarmayı başardık.

Ankara Gaziosmanpaşa web tasarım olarak kendimize güveniyoruz, siz de bize güvenerek ne kadar doğru bir karar verdiğiniz göreceksiniz. Çok uygun fiyatlarla sunduğumuz bu hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. İnternet ortamında kaliteli bir siteye sahip olarak en üst sıralarda yer almak istiyorsanız tercihiniz Gaziosmanpaşa web tasarım hizmeti veren firmamız olmalıdır.

devamı

Yapısal kablolama çözümleri

Yapısal kablolama çözümleri bilgisayarların çok daha hızlı, problemsiz ve sağlıklı çalışması için kablolama sistemlerinin alt yapısı oldukça önemlidir. Alt yapıya önem verilmediği takdirde sağlıklı olmayan kablolama üzerinde problemlere yol açmaktadır. Bu sorunların başında bağlantı kopukluğu ve yavaşlama gibi problemler gelmektedir. Kablolama alt yapısının öncelikle çok iyi tasarlanıp yapıldığı takdirde uzun yıllar kullanım sağlayacaktır. Kablolama sisteminde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Veri kabloları ortama göre fiber optik ya da UTP olarak uygulanmalıdır. Veri kabloları Cat 5, Cat 6 standartları desteklemelidir. Kanal içi, sıva altı, zemin altı şeklinde ulaştırılan kablolar mutlaka bir Data prizinde sonlandırılmalıdır. Yumuşak ve elastik ara kabloları kullanılmamalıdır. Projede mutlaka elektrik alt yapısı gözden geçirilmelidir. Sağlam bir alt yapı sağlıklı bir Network, haberleşme, telefon ve güvenlik sistemini temel unsurlarını oluşturmaktadır. Bu nedenle kurulan alt yapı yıllarca şirket ihtiyacını karşılamalıdır. Kablolama çalışmaları sonrasında gereken testler yapılır. Test raporları sonucunda en uygun kablolama hizmeti sunulur. Yapısal kablolama çözümleri kategorilerle tarif edilmektedir. Bu kategori veri aktarım hızını belirlemektedir. Kablolama kategorileri Cat 5 kablolama, Cat 5e kablolama, Cat 6 kablolama, Cat 7 kablolama, fiber optik kablolama olarak sınıflandırılmaktadır. Yapısal kablolama alt yapısı oldukça önem taşımaktadır. Bu nedenle sorunsuz hizmet almak için öncelikle güvenilir bir firma ile çalışmalı, yıllarca kullanmalısınız.

devamı

Veriler Nasıl Kurtarılır?

Sitemiz üzerinden bulunan hizmetlerimize göz atarak verilere tekrardan nasıl ulaşabileceğiniz konusunda detaylı bilgiler bulunmaktadır. Verilerin kurtarılması için hard diskinizde bulunan problemleri öncelikle çözüyoruz. Daha sonra bu problemler çözüldükten sonra diskinizdeki virüsleri temizliyoruz. Veri kurtarma merkezi olarak tekrardan verilere ulaşamazsak, hard diski bilgisayardan çıkartıp bir taşınabilir disk gibi farklı bir sistem üzerinden verilerinizi taşınabilir diske taşıyoruz.

devamı

Veri Kurtarma Merkezi Hizmetleri Nelerdir?

Firma olarak verilerinizin kısa süre içerisinde kurtarılmasına ve tekrardan verilere ulaşabilmesine yardımcı olmaktayız. Veri kurtarma merkezi olarak bilgisayarınızda hangi sorun oluşursa oluşsun ve diskiniz parçalanmış dosyalarla dolmuşsa bu konuda gereken her şeyi yapmaktayız. Müşterilerimizin bilgisayar ve disk gibi parçalarının çalışmasını sağlamak için tüm onarma işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz.

devamı

Veri Kurtarma Merkezi

Firmamızda bilgisayarınızdaki tüm problemleri çözecek hizmetlerimiz bulunmaktadır. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere başvuru yapabilirsiniz. Bilgisayarınız çöktüyse ve dosyalarınıza ulaşamıyorsanız, veri kurtarma merkezi olarak tüm verilerinizi geri getirebilme olanağını siz müşterilerimize sunuyoruz. Bilgisayarınızda daha uzun süreli bir kullanıma ulaşmanız için de tüm olanakları müşterilerimize sağlamaktayız.

Bilgisayar ve disk modeliniz ne olursa olsun, tüm disklere temizleme seçeneği sunuyor ve içerisinde bulunan dosyaları tekrardan alabiliyoruz. Tüm bilgisayar modellerinin içerisinde bulunan bilgilerin geri getirebilmek için tüm teknolojik sistemlerimizi kullanmaktayız. Böylelikle kısa süre içerisinde tekrardan dosyalarınıza ve verilere ulaşabilirsiniz. Verilerin yedeklenmesi için ve bir daha böyle bir problemin ortaya çıkmaması için de bilgisayarınıza yedekleme sistemi de kurmaktayız.

devamı

Server Yapılandırma

Bilgisayarı diğer yardımcı cihazlardan farkı kılan özelliği yazılım ve donanım programları kurularak akıllı bir cihaza dönüşmesidir. Yani bilgiyi saklayan, aktaran, sanal yazışmaları ve Excel formatında tabloları ve formülleri işleyen, silinecekleri silen dosya indirme ve kurma işlemlerini gerçekleştiren bir yapıya sahiptir. Bilgisayarlar da tüm cihazlar gibi kurulum özellikleri olarak bir takım entegrasyona tabi tutulurlar. Bu işlemler daha bilgisayarlar kurulmadan ön görülen bir ihtiyaçtır. Yani bilgisayara uygulayacağınız yazılım, donanım harici ve dâhili diğer parçaların uyumu gereklidir. Nasıl ki bir araca modeline göre yedek parça lazımsa bilgisayarınıza uygulanacak olan sistemlerin de marka ve modellerle uyuşması gerekmektedir. Tüm bu amaçlar için Server Yapılandırma ve Kurulumu hem sizi bilgilendiriyor hem de nasıl bir işlem sırası takip edeceğiniz konusunda yöntemler gösteriyor. İşlemler üç aşama gerçekleşiyor. Önce bir Windows işletim sistemine sahip olmalısınız. Bilgisayarı çalıştırıp Windows menüsüne yani pencereye tıklanarak bilgisayarla bilgileri bu kısma işlenir. Sonra da pencere etkinleştirilir. Etkinleştirme tamamlandığında sistemin izin verdiği ölçüde yazılımı kullanabilirsiniz. Kaliteli verim alabilmek için işi baştan sıkı tutmanız yararınıza olacaktır. Bu işlemi doğru bir şekilde uygulamanız için Server Yapılandırma ve Kurulumu olarak sizler için lisanslı Windows işletim sistemini cihazınızı kurup gerekli prosedürleri uyguladıktan sonra kullanılmaya hazır hale geliyor. Son sürüm işletim sistemi bilgisayarınıza hızlı ve fonksiyonel bir yapı kazandırıyor.

devamı

Server Satış

Server internet ortamında sunucu olarak bilinmektedir. Serveri ana bilgisayar olarak düşünebilirsiniz. Burada depolanan tüm bilgiler ve dosyalar diğer kullanıcılara ve şubelere dağıtılmaktadır. Sitelerin yayınlanmasında ihtiyaç olan Hostingleri barındıran da sunuculardır. Server satışı yapan birçok firma bulunsa da kaliteli server hizmeti veren firmalarla çalışmalısınız. Aksi takdirde her zaman mağdur duruma düşebilirsiniz. Server satışı yapan firmaların yer sağlayıcı bilgileri olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Sunucular üstün performansa sahip bilgisayarlardır. Böylece binlerce kişinin aynı anda bağlanarak yayını izlemesini sağlar. Server satışının yapıldığı paketlerde önemli olan serverin özellikleri ve güçleridir. Farklı hizmet veren birçok sunucu bulunmaktadır. Bunların bir kısmı web üzerinden hizmet vermektedir. Bu sistemler bilgi paylaşımı ve dosya paylaşımı amacı ile kullanılmaktadır. Ayrıca film ve oyun oynanabilmektedir. Online oyunlar sunucular üzerinden bilgi depolayarak bu bilgiyi oyuncuya ulaştırmaktadır. Sunucu satış ve destek hizmeti sıradan bir hizmet değildir. Bu konuda deneyim sahibi ve güvenilir bir firmayı tercih etmelisiniz. Özellikle şirket ve kamuların işlemlerini ve bilgilerini depoladığı serverler son derece önem taşımaktadır. Olası en ufak hata ve arıza büyük kayıplara neden olacaktır. Böle bir durumda çalıştığınız firmanın kalitesinin önemi de ortaya çıkacaktır. Kaliteli bir firma server satışı ile sınırlı kalmamalı, satış sonrası destek hizmeti de vererek müşterilerinin her türlü ihtiyacını da karşılamalıdır. Serverlerin sorunsuz, güvenli ve yedekli yapılarla çalışması gerekmektedir. güç kaynağı arızasında diğer güç kaynağı devreye girmeli, disk arızalarında diğer diskler deveye girerek veri kaybı sorunu yaşanmada çalışmaya devam etmelidir. Satış sonrası destek hizmetlerinde ayarlarınızın değiştirilmesi, faks, dosya gibi server araçlarının ayarlanması, şifrelerin sıfırlandırılması ya da kaldırılması, yeni bir yazıcının tanıtılması gibi hizmetler sunulmalıdır. Kurulum sonrası serverlerin sorunsuz çalışması için sürekli periyodik bakımlarının yapılması gerekir. Bu bakımlar sırasında oluşabilecek arızalar baştan engellenerek iş ve zaman kaybı ortadan kaldırılmaktadır. Aynı zamanda veriler yedeklenerek veri kaybı sorununa kesin çözüm getirilmektedir. Sunucu üzerine kurulan web server, mail server, DataBasa server, domain Controller, file sharing, proxy server, FTP server, CA server, sanal server uygulamaları tek bir sunucu üzerine kurulduğu gibi birden fazla sunucuya ya da farklı uygulamalar kurulmaktadır. Bugün ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılamak amacı ile en yüksek seviyede performans sağlayan server satışları ve satış sonrası destek hizmeti ile her zaman ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Firma olarak yerinde servis hizmeti vererek periyodik bakımlar haricinde en ufak bir sorun yaşadığınız da eb hızlı şekilde hizmeti ayağınıza getirmekteyiz. Her sektörde olduğu gibi firmanın kalitesi ve güven çok önemlidir. Birçok firma satış sonrası gereken hizmeti vermemektedir. Müşterilerini mağdur edecek firmalardan uzak durmalı, kalitesi ile kendini kanıtlamış güvenilir firmaları tercih etmelisiniz. Server satış hizmeti ve satış sonrası destek hizmetlerimizden yararlanmak ve firmamızın güvenliği konusunda bilgi almak için bizimle iletişime geçmelisiniz.

devamı

Server Lisanslama

Yeni bir dünyanın içerisinde olduğumuzun hemen hemen herkes farkındadır. Öyle ki 21. yüzyıl, bilgisayar çağı olarak teknolojinin hiç olmadığı kadar birbirinden yeni teknolojik buluşlarla dolup taşarak karşımızda duruyor. Tabi Epox ekibi olarak bizler de bu yenidünyanın yepyeni bilişim ağına kendimizi adapte etmezsek olmazdı. Bunun için sizlere gerek veri kurtarma gerek web tasarım ve de gerekse server lisanslama ile domain, firewall gibi konularda hizmet sunmaya devam etmekte olan yapımızla işimize kaldığımız yerden devam etmekteyiz. Sürekli olarak lisans satışı konusundaki hassasiyetimizle serverlerin tescillenerek web tabanı üzerinden sizlere daha kolay ve daha hızlı bir biçimde ulaşılabilmesi adına domain ve server lisanslama konusunda etkili bir hizmetimizi sunmaya devam ederek bu konudaki duyarlılığımızla yanınızda yer almayı sürdürüyor. Ayrıca sürekli olarak kendimizi geliştirmemizin bir gereği olarak 7/24 zaman dilimi boyunca müşteri odaklı çalışmalarımız dâhilinde sizlere müşteri öncelikle olarak veri kurtarma merkezi yönünden de hizmetlerimizi kusursuz bir biçimde sunmaya devam ediyor ve bu yönden de web tasarımı konusundaki iddiamızı yansıtarak yanınızda yer almayı sürdürüyoruz. Kendimizden emin bir biçimde daima ilerilere doğru adım adım gitmeyi sürdürmekte olan yapımızla sizin ihtiyaçlarına cevap veren web sayfaları tasarlıyor ve server lisanslama hizmetleri aktarmayı sürdürüyoruz. Bütün bu hizmetlerimizi yenidünyanın yepyeni bir bilişim ağı olma düşüncemizle sizlere sunuyoruz.

devamı
Bilgi Almak İçin Şimdi Arayın!