Hakkımızda

Çankaya Bilgisayar Servisi olarak her geçen gün hizmet ağımızı genişleterek büyümeye devam ediyoruz. Bilgisayarlarınızın her türlü yazılımsal ve donanımsal arızaları, bakım, onarım, tamir, yedek parça değişimi ve satışını yapmaktayız. Bilgisayar kullanıcıların en büyük sorunu güvenilir firma bulmaktır. Verdiğimiz kaliteli hizmetler, uygun fiyatlar ve güven müşterilerimizi oldukça memnun etmektedir. Müşteri potansiyelimizin yüksek olması da bunun en güzel kanıtıdır.

Çankaya bilgisayar firmamızın hizmetlerinden bazıları şunlardır. Yerinde ağ kurulumu, yerinde format atmak, iç bakım temizlği, virüs temizleme, adaptör arızaları, klavye değişimi ve eksik tuşların tamamlanması, ana kart arızası, ses kartı arızası, ekran kartı arızası ve değişimi, monitör arızası, veri kurtarma, bakım anlaşması hizmetlerimizden sadece birkaçıdır. Çankaya bilgisayar olarak gerekli durumlarda cihazlarınızı servisimize alarak ücretsiz arıza tespiti yapıyor ve sizi bilgilendiriyoruz. Onayınız aldıktan sonra tamir işlemini gerçekleştiriyoruz ve en kısa zamanda ilk günkü performansı ile teslim ediyoruz. Çankaya bilgisayar firmamız veri kurtarma hizmetini giziliik içinde vermektedir. Müşterilerimizin kimlikleri ve verileri hakkında kesinlikle bilgi verilemmektedir. Bu gizliliği her firma sağlayamamaktadır. Bakım anlaşamsı hizmetimiz ise şirketler ve kamular yararına verdiğimiz en çok tercih edilen hizmetlerimizden biridir.

Ankara Çankaya bilgisayar olarak uzman bir kadro ile hizmet vermekteyiz. Firmamızın hizmetlerinden yararlanmanın avantajlarını bizimle çalışmadan anlayamazsınız. Bilgisayar sorunlarınızda ilk tercihinizi Çankaya bilgisayar firmamızdan yana kullanarak en doğru kararı vermiş olacaksınız.

Bilgi Almak İçin Şimdi Arayın!