Profesyonel Veri Kurtarma konusunda uzun yıllardır hizmet veren ve bu konuda büyük bir bilgi birikim sahibi olan firmamız, kurumsal ve bireysel ihtiyaçlara güvenilir ve hızlı çözümler üretmektedir. Tüm arabirim türlerinde yüksek bir veri kurtarma oranıyla profesyonel çözümler sunan firmamızın ekibi, alanında deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.
Fiziksel hasarlı sabit ve taşınabilir disklerde de hızlı veri kurtarma hizmetleri sunan firmamız, disk açılması gereken en hassas ve uzmanlığın çok önemli olduğu konularda dahi yüksek oranla veri kurtarmaktadır. Sabit ve taşınabilir disklerin tamamında marka ve model ayrımı yapmadan veri kurtarma hizmeti sunan firmamız, firmaların önemli verilerini de güvenilir bir şekilde kurtarmakta ve elde edilen datanın gizli kalmasını taahhüt etmektedir. Flaş bellek içeren tüm ürünlerde de veri kurtarma hizmeti sunmaktayız. CD ve DVD konusunda da güvenilir çözümler üreten firmamız, veri kurtarma işlemlerini mümkün olan en kısa süre içinde gerçekleştirmekte ve firmaların iş kaybı yaşamamasını sağlamaktadır. Windows Xp, Windows 7 ve Windows 8 Windows 10, olmak üzere Microsoft tarafından bugüne kadar piyasaya sürülmüş tüm ürünlerde ve Linux tabanlı işletim sistemlerinde kaydedilen dijital ortam dosyalarının tamamında yüksek bir oranla veri kurtarma hizmeti sunmaktayız.
Çözüm konusunda gerçekleştirilen her işlemde müşterilerimize adım adım bilgi vermekte, analiz sürecinin tamamlanması ile birlikte onay alınır alınmaz veri kurtarma işlemini başlatmaktayız. Veri kurtarma hizmetimizden yararlanmak için bizi aramanız yeterli olacaktır.